Zebranie z Rodzicami uczniów przyszłych klas pierwszych
Szanowni Państwo!
Rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej to ważny moment nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. To czas pełen emocji, oczekiwań, pytań, a czasem także obaw.
Dlatego już teraz zapraszamy na pierwsze spotkanie, które ma na celu przekazanie najważniejszych informacji organizacyjnych oraz odpowiedzi na Państwa pytania związane z rozpoczęciem nauki przez dzieci. To także pierwsze spotkanie z wychowawcą klasy.
Dobra szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim miejsce budowania relacji, poczucia bezpieczeństwa i wzajemnego szacunku. Dlatego zależy nam na partnerskiej współpracy z Państwem od pierwszego dnia pobytu dziecka w szkole.
Serdecznie zapraszamy i prosimy o obecność.
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przemkowie
Iwona Izienicka
