Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Rok szkolny 2023/2024 dobiegł końca, po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę, nabywali nowe umiejętności, równocześnie rozwijając swoje pasje i talenty. W dniu 21 czerwca 2024 roku cała społeczność uczniowska zebrała się w sali gimnastycznej, by po raz ostatni w tym roku szkolnym wspólnie celebrować te ważne chwile.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Pani Dyrektor Iwona Izienicka, która podziękowała: uczniom, nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Szczególnym momentem było nagrodzenie uczniów, którzy w minionym roku wyróżnili się pod względem nauki i zachowania. Wśród nagrodzonych znaleźli się również uczniowie, którzy zostali laureatami olimpiad i konkursów.

Ostatnim punktem uroczystości był krótki występ artystyczny, który zaprezentowali uczniowie klas 1-3. Po części oficjalnej uczniowie udali się do swoich klas, by otrzymać świadectwa od swoich wychowawców. Gratulujemy Wam, kochani uczniowie sukcesów, osiągnięć oraz promocji do kolejnych klas.

Życzymy wszystkim uczniom, zarówno tym, którzy nadal pozostają w naszej szkole, jak również absolwentom wspaniałych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń, uśmiechu i radości. Z wielką radością spotkamy się z nimi 2 września, aby kontynuować wspólną naukę, absolwentom życzymy powodzenia w nowej szkole.

A. Partyka

Skip to content