Dzień Dziecka i Dzień Sportu

Dzień Dziecka, święto najważniejsze dla naszych uczniów, w naszej szkole obchodzone jest wraz z Dniem Sportu. W dniu 3 czerwca odbyła się Impreza Szkolna na świeżym powietrzu. Klasy 4-8 wzięły udział w zmaganiach sportowych, był turniej piłki nożnej oraz mecze streetball’u. Rada Rodziców zapewniła wszystkim uczniom poczęstunek, były kiełbaski z grilla oraz słodkie ciasta upieczone przez rodziców. Odbył się również konkurs „ Mam talent”, w którym jury wyłoniło zwycięzców. Nagrodzeni zostali : 3 miejsce – Fabian Konopski, 2 miejsce – Daniel Nędzi i Maja Gliszczyńska oraz 1 miejsce – Nadia Łukasiewicz – Gratulujemy!

W klasach I-III impreza była pod tytułem – Dzień Dziecka na Sportowo i nie tylko. Dzieci brały udział w różnych formach aktywności. Była zabawa plastyczna – My, dzieci świata. Obejrzały film edukacyjny – Dzień Dziecka – Prawa i obowiązki. Uczestniczyły w turnieju sportowym oraz zabawach muzyczno-rytmicznych. Rozwiązywały zadania typu – Twardy orzech do zgryzienia – koło fortuny.

E.Tomaszewska
Skip to content