Remont sali matematycznej

Dzięki sponsorom: Volkswagen Motor Polska, Gmina Przemków i FHU Masters oraz zaangażowaniu rodziców uczniów klasy 5a, w październiku br. wykonano remont sali lekcyjnej, znajdującej się w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego w Przemkowie.

Zakres prac uwzględniał między innymi: malowanie ścian, montaż żaluzji okiennych oraz zakup i montaż nowych mebli. Dodatkowo sala została wyposażona w nowy ekran dotykowy i nowy komputer. W sali tej głównie odbywać się będą lekcje matematyki oraz historii. Z pozyskanych funduszy udało się również zakupić Multimedialną Pracownię Przedmiotową oraz Program do nauczania matematyki, a także figury przestrzenne, zestaw przyrządów tablicowych, plansze matematyczne. Dzięki remontowi sali lekcyjnej i zakupionemu sprzętowi dzieci mogą korzystać z platform edukacyjnych wspierających nauczanie interaktywne, dając uczniom możliwość wspólnej, efektywnej pracy z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych.

E.Tomaszewska
Skip to content