I znów kolejny sukces na egzaminie ósmoklasisty!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Przemkowie mogą pochwalić się wspaniałymi wynikami z egzaminu ósmoklasisty ze wszystkich przedmiotów: języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. To już kolejny raz, gdy nasi uczniowie zdobywają tak wysokie wyniki pobijając tym samych swoich rówieśników z okolicznych szkół i nie tylko.

Jesteśmy ponad gminę, powiat, województwo i nawet kraj:
– język polski: 66%- wynik powyżej gminy, powiatu , województwa i na poziomie kraju (66%),
– matematyka: 57%- wynik powyżej gminy, powiatu, województwa i kraju (53%),
– język angielski: 64%- wynik powyżej gminy, powiatu i niedaleko województwa i kraju (66%).

Jesteśmy bardzo dumni ze swoich uczniów i ich pracy. Cieszymy się, że wyniki z roku na rok są coraz lepsze. Jest to zasługą samych uczniów, ale też ich nauczycieli: pani Doroty Guzikowskiej, pani Agnieszki Partyki, pani Joanny Bochnak i pana Jerzego Janasa.

Opracował: Jerzy Janas
Skip to content