Zmiany na Strefie Nauki
Od poniedziałku (30 marca) na stronie Strefa Nauki zmieni się sposób publikowania materiałów dla uczniów. Zmiana ma na celu udostępnianie uczniom wszelkich treści i materiałów w sposób bardziej przejrzysty i uporządkowany, co powinno wpłynąć na bardziej efektywna naukę.
Na stronie głównej Strefy Nauki, na pasku menu pojawiła się nowa opcja – ZDALNE LEKCJE, która daje dostęp do planu zajęć wszystkich klas oraz do kolejnych stron, na których publikowane będą lekcje wszystkich przedmiotów szkolnych na dany dzień tygodnia.
Sposób dostępu do Strefy Nauki nie zmienił się. Treści publikowane przez nauczycieli są otwarte dla wszystkich. Jedynie materiały z historii, informatyki i wos-u, umieszczane wcześniej - przed epidemią, wymagają zalogowania (login: uczen, hasło: uczen).
W razie jakichkolwiek pytań i sugestii dot. korzystania ze strony, prosimy o kontakt mailowy z administratorem strony (lapkowski.waldemar@wp.pl).