IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
W piątek 04.10.2019r. w naszej szkole odbył się IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Koordynatorkami akcji były: pani Joanna Bochnak i pani Magdalena Pawlus.
Akcja rozpoczęła się dwa tygodnie wcześniej, ogłoszeniem konkursu „Tabliczkowy Wierszokleta”, następnie Tabliczkowi Animatorzy udekorowali schody przykładami z tabliczki. Dzięki temu można ją było sobie wcześniej przypomnieć i utrwalić.
W piątek wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcyjnych grach i zabawach doskonalących tabliczkę mnożenia. Z prowadzeniem gier świetnie poradzili sobie Tabliczkowi Animatorzy przygotowani przez p. Asię Bochnak.

Zgodnie z hasłem tegorocznej akcji „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają” –Tabliczkowi Inspektorzy egzaminowali dorosłych w szkole: nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły. Ponadto przepytywani byli również uczniowie . Chętne osoby, które sprostały zadaniu otrzymywały naklejkę „Eksperta tabliczki mnożenia".

Za rok ponownie przyłączymy się do akcji bo najlepsza jest nauka przez zabawę.

J. Bochnak