IX Święto Młodzieży Wrzosowej Krainy
27 września 2019 r. w Przemkowskim Ośrodku Kultury odbyło się IX Święto Młodzieży Wrzosowej Krainy, które rozpoczęło XX Dolnośląskie Święto Miodu i Wina. Młodzi artyści z całej gminy Przemków prezentowali swoje talenty. Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów. Oliwia Strojek z kl. VII b i Paweł Gębala z kl. VIII a zaprezentowali swoją twórczości plastyczną, Ignacy Jersz z kl. VI b i Jędrzej Janikowski z kl. VII b pokazali swe umiejętności gry na instrumentach muzycznych, natomiast Szymon Biedrowski z kl. VI b prezentował talent wokalny. Wszyscy uczestnicy z rąk organizatorów – Dyrektora Zespołu Szkół im. Ireny Sendler i Dyrektora Przemkowskiego Ośrodka Kultury otrzymali pamiątkowe podziękowania. Dziękujemy organizatorom z miło spędzony czas w artystycznej atmosferze.

B. J.