Rada Rodziców i Grono Pedagogiczne

Dzień Kota
Temat: Dzień Kota
W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kota. Z tej okazji ogłoszony został konkurs pt.: ”Mój kotek”. Uczniowie z wielkim zapałem wzięli udział w konkursie rysując, lepiąc i szyjąc swoje kotki. Prace zostały wystawione na szkolnym korytarzu. Bardzo się podobały, o czym świadczyło zainteresowanie i głosowanie na kotka publiczności. Tym mianem został nagrodzony kot Pawła Gębali ucznia klasy VII a. Wyodrębnione zostały również inne kategorie, które oceniane były przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły: p. T. Dworczyńskiego, p. M. Boczniewicz, p. D. Gołaś i uczennice N. Melską i N. Szostak. Nie było łatwo, wszystkie prace zasługiwały na pierwsze miejsce. Oceny dokonano w następujących kategoriach:

Kotek z modeliny
1 miejsce: Paweł Gębala i Maja Urbaniak
2 miejsce: Tymoteusz Kwiatkowski i Wojtek Porada
3 miejsce: Klara Brych, Linda Jasic i Ignacy Jersz

Portret
1 miejsce: Robert Renkas
2 miejsce: Grzegorz Jas
3 miejsce: Alicja Kusiak, Emilia Kowalska, Julia Wilczacka

Pluszak
1 miejsce: Amelia Kaczmarczyk
2 miejsce: Hania Sawicka i Oliwia Widecka
3 miejsce: Zuzia Wiązek i Filip Serek

Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody, których sponsorem była Rada Rodziców - organizator konkursu. Jednocześnie w szkole została zorganizowana zbiórka pokarmów i rzeczy dla zwierzątek, które zostaną przekazane przez uczniów – wolontariuszy do schroniska dla zwierząt.

Składamy podziękowania nauczycielom, którzy pomogli w organizacji konkursu i wspierali rywalizację całego przedsięwzięcia: p. W. Ejsmont i p. J. Janikowskiej.
Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i akcji wolontariatu.