XV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek
15 XII 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Gaworzycach odbył się XV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek pod patronatem Wójta Gminy Gaworzyce. W tym niecodziennym koncercie i zarazem konkursie wziął udział Starosta Powiatu Polkowickiego Pan Kamil Ciupak.

Na scenie zaprezentowało się 17 solistów i 17 zespołów, a wśród nich nasi uczniowie: Ignacy Jersz z kl. V jako solista z kolędą „Mizerna cicha” zdobywając III miejsce oraz zespół wokalny w składzie: Piotr Kowalski, Jakub Kocur, Arkadiusz Miazga, Grelińska Martyna, Balon Antoni i Norbert Błauciak z kolędą „Przybieżeli do Betlejem” zajmując w kategorii zespołów IV miejsce. Uczniów do konkursu przygotowała pani Barbara Kowalska. Wszyscy wykonawcy zostali obdarowani słodkimi piernikami oraz dyplomami. Gratulujemy!!!

B. Kowalska