Apel z okazji Świąt Wielkiej Nocy
28.03.2018 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Świąt Wielkanocnych. Na wstępie pani Dorota Gołaś - pełniąca obowiązki wicedyrektora szkoły - powitała przybyłych gości: byłych pracowników-emerytów, Radę Rodziców, obecnych pracowników oraz społeczność uczniowską.

Następnie uczniowie klas 5-7 przedstawili montaż słowno-muzyczny związany z Męką i Zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Cała widownia w skupieniu oraz w zadumie obejrzała i wysłuchała przygotowany program. Po czym głos zabrała pani Anna Paluszek - reprezentująca Radę Rodziców - i ogłosiła wyniki Konkursu Wielkanocnego oraz złożyła świąteczne życzenia. Przekazała również, że Rada Rodziców przygotowała dla każdej klasy słodkości.

Ponownie zabrała głos pani wicedyrektor i podziękowała za przygotowanie uroczystości oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Przypomniała również dzieciom o bezpiecznym spędzaniu czasu wolnego od nauki.

Apel przygotowali: Dorota Makowiec, Jolanta Janikowska, Tomasz Dworczyński.

D.M.

Highslide JSHighslide JSHighslide JS