Warsztaty wielkanocne
Dnia 09.03.2018r. klasa 3b uczestniczyła w warsztatach wielkanocnych przeprowadzonych przez panią Iwonę Renkas, pracownika Przemkowskiego Parku Krajobrazowego/Piotrowice. Pani Iwona opowiedziała dzieciom o tradycjach wielkanocnych, głównie przygotowaniu koszyczka ze święconką. Uczniowie wykonywali cztery różne prace plastyczne – zająca z papieru, kartkę świąteczną z życzeniami, malowali gipsowe figurki o tematyce świątecznej, ozdabiali brzozowe pisanki. Wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac zostały przyniesione przez panią Iwonę z siedziby PPK. W czasie zajęć warsztatowych uczniowie spędzili miło czas, integrowali się w zespole, poznawali nowe sposoby przygotowania ozdób wielkanocnych.

Bardzo dziękujemy pani Iwonie Renkas za przybycie do nas i przeprowadzenie warsztatów.

Wychowawca 3b - Lucyna Marciniak

Highslide JSHighslide JSHighslide JS