Unieważnienie przetargu
Zawiadomienie o unieważnieniu przetargu dot. wymiany instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Przemkowie
Tłusty Czwartek
28 lutego uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi zostali poczęstowani pysznymi pączkami z okazji TŁUSTEGO CZWARTKU. Jest to obyczaj chętnie obchodzony w całym kraju i nie mogło również zabraknąć jego akcentu w naszej szkole. Organizatorem tego dnia była Rada Rodziców, a sponsorem pączków Prezes Polskiego Związku Wędkarskiego pan Leszek Cieślak, który jest wieloletnim przyjacielem szkoły. Serdecznie dziękujemy panu Leszkowi za otwartość serca.
Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych
Reforma oświaty oraz planowana oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych od 1 września 2019 roku.
Szafki dla uczniów
Z wielką radością informujemy, że mamy kolejne szafki dla naszych 30 uczniów. Wszystkim osobom, które wsparły zakup szafek serdecznie dziękuję i namawiam do dalszej współpracy.
Dzień Kota
W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kota. Z tej okazji ogłoszony został konkurs pt.: ”Mój kotek”. Uczniowie z wielkim zapałem wzięli udział w konkursie rysując, lepiąc i szyjąc swoje kotki. Prace zostały wystawione na szkolnym korytarzu. Bardzo się podobały, o czym świadczyło zainteresowanie i głosowanie na kotka publiczności. Tym mianem został nagrodzony kot Pawła Gębali ucznia klasy VII a.
Ogłoszenie o zamówieniu - wymiana instalacji elektrycznej
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego w Przemkowie ogłasza zamówienie na wykonanie robót budowlanych - wymianę instalacji elektrycznej w budynku szkoły.
Zapisy dzieci do klasy I w roku szk. 2019/2010
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wojska Polskiego w Przemkowie informuje, że od dnia 1 marca 2019 r. rozpoczynają się zapisy dzieci do klasy pierwszej na rok szk. 2019/2010.
Dzień kota
Uczniowie klasy II a przyłączyli się do obchodów Światowego Dnia Kota w naszej szkole.
W piątek Hania Sawicka zaprezentowała koleżankom i kolegom swojego kota Dyzia. Opowiedziała zebranym o upodobaniach swojego pupila, opiece nad nim oraz w jaki sposób stała się jego właścicielką.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – roboty budowlane: wymiana instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Przemkowie.

Walentynki
Dnia 14 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 zorganizowano „WALENTYNKI”. Za oprawę tego dnia odpowiadał Samorząd Uczniowski pod opieką p. Wandy Ejsmont i p. Jolanty Janikowskiej.
Do wspólnego świętowania dołączyła się Rada Rodziców. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla uczniów – pyszne muffinki oraz słodkie co nieco dla nauczycieli i pracowników szkoły.
Unieważnienie przetargu
Styczniowe święta
22 stycznia 2019 r. uczniowie, klasy II a oraz kółka teatralnego, gościli u siebie swoje kochane babcie i swoich kochanych dziadków, dla których przygotowali montaż słowno-muzyczny. W trakcie przedstawienia recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz składali życzenia.
Widownia żywo reagowała na słowa płynące ze sceny. Wnuczki i wnukowie sprawili swoim najbliższym ogromną radość.
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert dot. przetargu na wymianę instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Przemkowie
Dzień Przebierańca
Karnawał to okres zimowych balów i zabaw. Z tej okazji w naszej szkole odbył się Dzień Przebierańca dla uczniów klas I-III. 18 stycznia to również Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka - sympatycznego bohatera powieści Alana Aleksandra Milne'a. Tak więc podczas zabawy towarzyszył nam Kubuś Puchatek i jego przyjaciele. Było bajecznie,wesoło, kolorowo, oryginalnie i oczywiście słodko.
Przetarg na wymianę instalacji elektyrcznej
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wojska Polskiego w Przemkowie ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie: Wymiana instalacji elektrycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Przemkowie.